LUM 100 KM 2021

Převýšení > 3900 m

TERMÍN

29.5.2021

START A CÍL

Sportovní hala Libouchec (50.7630756N, 14.0395067E).
Start závodu je v 5:00.

Zázemí závodu

Zázemí pro závodníky a jejich doprovod je na malém fotbalovém hřišti u Sportovní haly v Libouchci. K dispozici jsou šatny, toalety a sprchy, posezení a občerstvení v krytém stanu. V zázemí závodu je možno přespat ve vlastním stanu nebo autě. Parkování v areálu Sportovní haly a v jejím okolí.
REGISTRACE

INFO

LUM 100 KM 2021

STARTOVNÉ A REGISTRACE

Startovné je 650,- Kč.
Členové ČAU mají slevu 100 Kč na startovném. Pro získání slevy použijte slevový kód: CAUCAUCAU.

KATEGORIE

Ženy/muži, vždy bez rozdílu věku.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

V neděli 30.5.2021 v 10:00.

STARTOVNÍ BALÍČEK

Startovní balíček obsahuje startovní číslo, startovní čip a při přihlášení do 10.5.2021 tričko s logem závodu. Každý přihlášený má nárok na občerstvení na občerstvovacích stanicích, polévku a hlavní jídlo v cíli závodu.

PREZENTACE

28.5.2021 (18:00–21:00).
Při prezentaci bude možné předat vlastní balíčky (drop off) k rozvozu na jednotlivé občerstvovací stanice.

PROHLÁŠENÍ ZÁVODNÍKA

Před startem každý závodník podepíše “Prohlášení účastníka závodu”, ve kterém potvrzuje, že startuje na vlastní nebezpečí a zavazuje se dodržovat pravidla závodu.

STORNO STARTOVNÉHO

Při stornování přihlášky do 15.4.2021 bude startovné vráceno v plné výši.
Při stornování přihlášky mezi 16.4.–15.5. 2021 bude vráceno 50 % zaplaceného startovného. Po 15.5.2021 nebude startovné vráceno, po dohodě může být převedeno na následující ročník.

BEZPEČNOST A VÝBAVA

Povinná výbava pro účastníky závodů je startovní čip a nabitý mobilní telefon pro případ, že se závodník ocitne v nouzi anebo se ztratí. Každý závodník obdrží startovní číslo, které musí mít po celou dobu závodu na sobě a které musí být jasně viditelné. Na startovním čísle je uvedeno telefonní číslo na horskou službu a pořadatele závodu. Pro měření používáme Sport Ident čipy. Při případné ztrátě čipu budeme po závodníkovi požadovat úhradu čipové jednotky ve výši 700,- Kč.

TRASY

Trasy závodu jsou vedeny převážně mimo asfaltové silnice, po lesních a polních cestách a pěšinách. Trasy jsou přehledně značeny barevnými štítky, závodníkům nicméně doporučujeme zúčastnit se rozpravy před závodem a během závodu mít k dispozici mapu, telefon, sportovní hodinky nebo GPS navigaci s trasou závodu. V době závodu nebude výluka dopravy na veřejných komunikacích, závodníci jsou povinni dbát o vlastní bezpečnost zejména při křížení silnic.
Mapa závodu ke stažení (GPX)

OBČERSTVENÍ

Občerstvovací stanice jsou vždy po 10–15 km. Na občerstvovacích stanicích bude k dispozici voda, cola, iontový nápoj, ovoce (banány, pomeranče, meloun), pečivo (rohlíky, koláčky), sýr, sušenky, müsli tyčky, sůl. Myslíme na životní prostředí, takže plastové pohárky budou k dispozici pouze v Libouchci, na ostatních místech je třeba použít vlastní pohárky nebo hydrateční lahve. Občerstvovací stanice jsou v těchto místech: Libouchec, Erbenka, Telnice, Komáří Vížka, Dečínský Sněžník. V cíli závodu je k dispozici polévka a hlavní jídlo, prosíme všechny účastníky závodu, aby použili vlastní nádobí a příbory.

PARKOVÁNÍ A UBYTOVÁNÍ

Parkovat je možno v okolí sportovní haly a v přilehlých ulicích. Prosíme respektujte pokyny pořadatelů. Ubytování před závodem a po závodě je možné ve vlastních stanech na travnatém hřišti vedle Sportovní haly. Sprchy, toalety a šatny budou k dispozici ve Sportovní hale. Pořadatel nezajišťuje uložení osobních cenných věcí a neodpovídá za odložené věci.

Všechna práva vyhrazena. © 2021 UTM.
homepencildropinboxeyelicenseuserusersshirtmap-markermapcalendar-fullcross